Doğal Güzellikten Yana Olanlar İçin Makyaj Çıkarma Uygulaması

Doğal Güzellikten Yana Olanlar İçin Makyaj Çıkarma Uygulaması

MakeApp, makyaj efekti ekleyen uygulamaların tersine, selfie’ler ve videolardaki makyajlı yüzleri temizliyor. 

Farklı makyajları sanal bir şekilde yüze uygulayabilen FaceTune gibi güzellik uygulamalarının tam tersi bir şekilde çalışan MakeApp, selfie’lerdeki makyajı tamamen temizleyerek doğallığı öne çıkarıyor. Uygulamanın nasıl çalıştığını göstermek için, aşağıda göreceğiniz gibi birçok ünlü ismin makyajı temizlenmiş ve öncesi ve sonrası halleri paylaşılmış.

Ünlülerin makyajsız halleri her ne kadar biraz hayal kırıklığına uğratsa da, uygulama geliştiricileri, biraz eğlenmek ve artırılmış gerçekliğin hangi noktaya geldiğini göstermek istediklerini söylüyor. MakeApp’in makyaj yapmaktan vazgeçemeyen, mahalle manavına giderken bile gözüne kalem çekmeyi, allık sürmeyi ihmal etmeyen kadınlar arasında ne kadar ilgi göreceği ise merak konusu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Testere: Jigsaw Efsanesi Filmi İçin Geliştirilen Sanal Gerçeklik Oyunu Firstage, Müzisyenleri Evinize Getiriyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.