Dijital Reklam Günleri #3

Dijital Reklam Günleri #3

Dijital Reklamcılık alanında önemli isimleri katılımcılarla buluşturan Dijital Pazarlama Okulu, Dijital Reklam Günleri #3 etkinliği ile 10 Mart Cuma günü yine birbirinden değerli isimleri konuk edecek.

İlki 25 Kasım 2016, ikincisi  13 Ocak 2017 tarihinde gerçekleşen, yoğun bir katılım ve olumlu geri dönüşlerle sürdürülen Dijital Reklam Günleri, dijital reklamcılık ekosistemine katkıda bulunmayı ve networking imkanı sunmayı amaçlamaktadır. İki aylık periyotlarla yapılması planlanan bu günlerde dijital reklamcılığa dair son trendleri, gelişmeleri öğrenebilir ve uzmanların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Dijital reklamcılık, ürün ve hizmetlerin internet üzerinden tüm insanlara aktarılmasını sağlayan bir reklam terimidir. İnternet teknolojilerinin büyük bir gelişim içinde olması, reklamcılık hizmetlerini de internet tabanına kaydırmıştır. Gıda, tekstil, otomotiv, eğlence ve daha birçok farklı alandaki hizmet ve ürünler internet tabanından reklam yapılarak, binlerce kişiye ulaştırılmaktadır. Bu açıdan dijital reklamcılığın gerek insanlar açısından gerekse de markalar açısından büyük bir önemi vardır.

Dijital Reklam Günleri #3 etkinliğine ücretsiz kayıt olmak için tıklayınız.

Konuşmacılar:

  • Dijital Dönüşüm – Aykut Aslantaş ( Data & Technology Director at GroupM)
  • Programatik Reklam – Berk Kuşaksız (Digital Marketing Consultant )
  • Dijital Pazarlama Verilerini Anlamlandırmak – Şahin Seçil ( Founder at BoostRoas )

Etkinlik Bilgileri:

Yer: Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi (KWORKS)
Tarih: 10 Mart 2017 – Cuma
Saat: 18:30-21:30


Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digital Z Women Techmakers Istanbul’17 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.