MarTech Awards 2021 Başvuruları Başladı!

MarTech Awards 2021 Başvuruları Başladı!

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards 2021 başvuruları başladı. Ödül programına başvuran pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün ileri gelenlerinin oluşturduğu jüri tarafından değerlendirilecek ve ödüller; en yaratıcı, etkileyici ve verimli projelerin sahiplerine verilecek.

Bu yıl MarTech Awards’ta; Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 41 kategori bulunuyor.

Ödül programında yer alan 41 kategorinin tamamına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırda var olan ya da yeni teknolojileri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve girişimler katılabilir. Ödül programına son başvuru tarihi ise 11 Ocak 2021.

MarTech Awards hakkında daha fazla bilgi edinmek ve projenizle ödül programına başvurmak için buraya tıklayarak MarTech Awards’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digitalzone Meetups Online, E-ticaret SEO ve Shopify SEO’ya Odaklanan İki Sunumla 29 Aralık’ta! DOĞU AVRUPA VE MENA’NIN EN BÜYÜK DİJİTAL PAZARLAMA KONFERANSI DIGITALZONE’20 ONLINE 27 EKİM’DE! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.