Digital Network Alkaş (DNA) Dijital İletişim Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 30 May 2023
Digital Network Alkaş (DNA) Dijital İletişim Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti

İş dünyasının dijital etkinlik ve sektörel içerik platformu olarak konumlanan Digital Network Alkaş; dijitalde yoluna LEVELUP ile devam etme kararı verdi.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, DNA’nın sosyal medya yönetimi ve performans odaklı reklam yönetim çalışmalarını gerçekleştirecek.

DNA, pandemi ile birlikte 2020 yılında sektörel etkinlikleri dijital ortamda gerçekleştirmek adına çözüm olarak ortaya çıkmış bir markadır. Süreç içinde sektör talep ve ihtiyaçlarına karşılık vermiş, güncellenmiş ve tamamı Türk olan bir yazılım haline gelmiştir.

Konferanslar, eğitimler, doğru bağlantılar, sektörden haberler ve üst düzey yöneticilerle tanışma imkanı sağlayan, farklı deneyim ve trendlerin 360 derece bakış açısıyla gerçekleştiği, sektör trendlerinin konuşulduğu, ortak akıl oluşturan ve vizyon geliştiren dijital bir platformdur.

Geçtiğimiz 2 buçuk yılda; +277 Canlı Yayını, 54.253 anlık izleme ile gerçekleştirip, 820 konuşmacı ve 212 destekçi markaya ev sahipliği yapan, 270 saatten fazla sektörel içerik üreten DNA üyelik sistemiyle sektörel hibrit ya da online düzenlenen etkinliklere katılım imkanı, kaçırılan etkinlikleri 7/24 izleme olanağı, iş dünyasının gündemini ve trendlerini yakından takip etme fırsatı sunuyor

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Karmar Sakura Tanıtım Filmi LEVELUP İmzasıyla Yayında! Müşteriler De Dönüşümün Bir Parçası Olmak İstiyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Nil Koldaş