Digital Days – 3 Başlıyor!

Digital Days – 3 Başlıyor!

Birbirinden değerli konuşmacıların konuk edildiği ve 3 saat sürecek ÜCRETSİZ Digital Days Etkinliği,  30 Nisan Salı günü KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezinde.

Dünya değişiyor. Gelişen teknoloji; iletişim paradigmalarını, işletme mantığını ve pazarlama kanallarını adeta yeniden yaratıyor. İletişimciler, pazarlamacılar artık birden fazla ekranı aynı anda tüketen interaktif tüketiciyle iletişim kuruyor. Digital Days, dijital pazarlama seminerinde dünyadaki dijital evrimleşme konuşulacak. Digital Days, dijital pazarlama ekosistemine katkıda bulunmayı ve networking imkanı sunmayı amaçlamaktadır. Bu etkinlikte dijital pazarlamaya dair son trendleri, gelişmeleri öğrenebilir ve uzmanların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Dijital pazarlama profesyonellerinin buluştuğu ÜCRETSİZ gerçekleşecek bu etkinliğe kayıt olmak için kayıt linki; http://bit.ly/digital-days3-kayit

ETKİNLİK PROGRAMI

18:15- 18:30 Kayıt ve Karşılama

18:30-18:45  –> Yasin Kaplan – Açılış Konuşması

18:45-19:30 –> Sosyal Medya ve Kriz Yönetimi

Konuşmacı: Gizem Tatar Huy / Social Media and Digital Marketing Specialist at  Pegasus

19:30-19:45: Coffee Break & Networking

19:45-20:30  –> Veri Analitiği ve Uygulamaları

Konuşmacı: Sercan Akkaş / Product Manager at yemeksepeti.com

20:30-20:15 -> Veri Analitiği ve Uygulamaları

Konuşmacı: Emre Gerçek / Analytics Executive at yemeksepeti.com

21:15-21:30 Yarışma & Kapanış

ZAMAN VE YER BİLGİLERİ

Etkinlik Tarihi: 30 Nisan Salı

Saat: 18.30-21.30

Yer: KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pazarlamada Teknolojiyi En İyi Kullanan Markalar Ödüllendirildi Eğitim Sektöründe Dijital Davranışlar ve Fırsatlar Zirvesi 2 Gerçekleşti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.