Digital Age Yaratıcılık Ödülleri 2012

Digital Age Yaratıcılık Ödülleri 2012

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age’in bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceği Digital Age Yaratıcılık Ödülleri 2012 dijital mecralarda uygulanmış en yaratıcı pazarlama, reklam ve iş fikirlerini ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

Digital Age Yaratıcılık Ödülleri 2012

İnsanların hayatlarının gittikçe daha büyük bir bölümünü online yaşadıkları, markaların ise hedef kitleleriyle interaktif bir ilişki kurmak üzere dijital dünyada giderek daha fazla boy gösterdikleri gerçeğinden yola çıkan Digital Age Yaratıcılık Ödülleri’ne; 01 Temmuz 2011 ile 30 Ağustos 2012 tarihleri arasında yurtiçi veya yurt dışında ilk kez yayınlanmış ya da uygulanmış olan özgün fikirlere sahip çalışmalar katıldı. Katılımcı sayısına herhangi bir sınırlamanın getirilmediği Digital Age Yaratıcılık Ödülleri ön jürisinin 08-17 Ekim tarihleri arasında yaptığı değerlendirme sonucunda kısa listeye kalan projeler belirlendi ve 1 Kasım’da toplanan Digital Age jürisi kısa listeyi değerlendirerek kategori birincilerini seçti.

Ana Sponsorluğunu TTNET’in, Dijital İletişim Sponsorluğunu ise MedyaNet’in üstlendiği Digital Age Yaratıcılık Ödülleri yarışmasının birincileri, 19 Kasım’da Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilecek ödül gecesi ile sahiplerini bulacak.

Detaylar: www.digitalage.com.tr

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bumerang Ödülleri 2012 Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi 2012 →

Yazar Hakkında

D/A Admin
D/A Admin
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.