Bebeto Tayfa Eğlenceyi Başlatacak!

Bebeto Tayfa Eğlenceyi Başlatacak!

Turquality programı kapsamındaki Bebeto için tüm dünyada kullanılmak üzere oluşturulmuş 6 yeni karakter… Bebeto Tayfa…

‘Eğlenceyi Başlat’mak için ellerinden geleni yapacak olan ekip üyeleri, tüm dünya pazarlarında Bebeto yumuşak şekerlerine ulaşmak için farklı maceralar peşinde koşacaklar.

Toplamda 6 farklı karakterden oluşan tayfa, Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı, Pembe ve Mor’dan oluşuyor. Her karakterin yumuşak şekerlere ulaşma macerasında, kendilerine özgü yetenekleri ve karakteristik özellikleri bulunuyor. Kırmızı azimli ve güçlü, Mavi zeki ve garantici, Yeşil hınzır ve pratik, Sarı ürkek ve sevimli, Pembe süslü ve hayalperest, Mor ise sakar ve çılgın olma özellikleriyle öne çıkıyor.

Yaşadıkları maceralarda Bebeto şekerlerine ulaşabilmek için farklı parkurları aşmak zorunda kalan ekibin, boyutlarının oldukça küçük olması sebebiyle sürekli bir iş birliği içinde olması gerekiyor.

Karakterlerin ve reklam filmlerinin tümünün, fikirsel aşamasından lansmanına kadarki tüm süreci Tam Otomatik Reklam Ajansı tarafından yürütülmüş.

Tam Otomatik Reklam Ajansı Uluslararası Çalışan Yerli Sermayeli Bir Butik Ajans Olma Özelliğiyle Dikkat Çekiyor…

Türkiye’ye yönelik iletişimlerinin yanı sıra UK, MENA ve Fransa bölgelerinde de faaliyet gösteren Tam Otomatik; Kervan Gıda, TÜSİAD ve Trend Micro markaları için hem Türkiye hem de yurt dışına yönelik sosyal medya iletişimi gerçekleştiriyor. Bunun dışında GSK, Pınar, Cinemaximum gibi büyük markalar için de Türkiye’ye yönelik hem standart hem de proje odaklı sosyal medya iletişimleri gerçekleştirmekte.


Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin Balık Uzmanı Dardanel’in Web Sitesi POMPAA Tarafından Yenilendi Designneuro’nun hazırladığı TaleWorlds ve Mount & Blade II: Bannerlord web siteleri yayında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.