Davey Awards’tan Clockwork’e 3 Ödül Birden

Ajans Haberleri, Haberler 22 Eki 2015
Davey Awards’tan Clockwork’e 3 Ödül Birden

Clockwork, “Yaratıcılıkta Mükemmeliyet”i ödüllendirme amacı taşıyan ve Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi tarafından her yıl ABD’de düzenlenen Davey Awards’tan 1 Gold, 2 Silver ödül kazandı. 

Davey Awards’a Disney, HBO, MTV, Wired ve Yahoo gibi şirketlerin üst düzey yöneticilerinin jüri üyeliğini yaptığı yarışmaya bu sene 4.000’in üzerinde katılım gerçekleşti.

Clockwork’ün hazırlamış olduğu D-Smart web sitesi ile Televizyon kategorisinde Gold Award, McDonald’s AloServis Mobil Uygulaması ile Mobil Pazarlama – Yiyecek & İçecek kategorisinde Silver Award ve Vakko E-Ticaret sitesi ile Ana Sayfa kategorisinde Silver Award ödülüne layık görüldü.

2002 yılından beri dijital pazarlama alanında müşterilerine hizmet veren Clockwork’ün müşteri portföyünde; McDonald’s, LC Waikiki, D-Smart, Vakko, Vakkorama, Mutlu Akü, Kahve Dünyası, Gloria Sports Arena, Kartal Yuvası, Türknet, Teksüt, Nako, Anadolu Motor, Abant Su gibi pek çok ulusal ve uluslararası marka yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Maps’in “Street View” Özelliği Türkiye’de! Avrupa’nın En Girişimci Kenti Londra! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.