CRM Medya, 4-8 Kasım’da CNR Emlak’15 Fuarı’nda!

Ajans Haberleri, Haberler 27 Eki 2015
CRM Medya, 4-8 Kasım’da CNR Emlak’15 Fuarı’nda!

CRM Medya, “CNR Expo Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı’na” katılıyor.

Müşteri memnuniyetini satış odaklı arttıran ve başarılarını aldığı ödüllerle tescilleyen CRM Medya, Fuar’da 8. Hol’de D60 numaralı stantta misafirlerini ağırlayacak.

CRM Medya, gayrimenkul sektörüne yönelik sunduğu özgün çözümlerle başarılarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor. CNR Expo Emlak 2015 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı’nakatılmaya hazırlanan CRM Medya; dijital ajans olarak, özellikle gayrimenkul alanında başarısı ve ödülleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

CRM Medya’nın yer alacağı fuarı, 5 binin üzerinde yabancı yatırımcının ziyaret etmesi bekleniyor. Satış odaklı dijital yenilikçi çözüm alternatifleri konusunda etkin ve başarılı çalışmaları ile dikkat çeken CRM Medya, 4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenecek, CNR Expo Emlak’15 Fuarı’nda; 8. Hol’de D60  numaralı stantta Ajans Başkanı Ramazan Becer ve ajans yöneticileri  ile misafirlerini ağırlayacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← SEO Ajansı Webtures Dünyaya Açılıyor! Instagram’dan Kısa Video Uygulaması: Boomerang →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.