Creasoup’tan Anneler Gününe Özel Caps Uygulaması

Creasoup’tan Anneler Gününe Özel Caps Uygulaması

Creasoup sosyal medya üzerinden duyurduğu sosyal medya kampanyasında annelerin en sık söylediği sözlerle eğlenceli fotoğraflar oluşturma imkanı veriyor.

Sosyal medya iletişim stratejileri, uygulamalar ve topluluk yönetim hizmetleri sunan Creasoup, Anneler Günü öncesi yayınladığı sosyal medya kampanyası ile takipçilerine enteresan bir deneyim sunuyor. Annelerin en çok kullandığı sözleri derleyerek birbirinden eğlenceli capsler hazırlayan ajans, herkesi bu eğlenceli uygulamaya davet ediyor.

Anne Caps’leri kampanyasına katılmak için uygulamanın mikro sitesine girerek bir caps seçimeniz gerekiyor. “Annem Mervelere gitmediğimi öğrendiğinde ben.”, “Annem bana kısmet bulduğunda ben.”, “Annem terliğini fırlattığında ben.” ve diğer capslerden birini seçerek ona uygun bir fotoğrafınızı ekliyorsunuz. Son olarak hazırlanan caps görselinizi Facebook ve Twitter hesaplarınızda paylaşabiliyor ya da mail olarak gönderebiliyorsunuz.

creasoup anne capsleri

Creasoup tarafından “İçinizde kalacağına Facebook’ta, Twitter’da kalsın.” sözleri ile  duyurulan kampanyaya Anne Caps’leri sitesinden katılabilir ve capsleri #annecapsleri hashtaginden takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Turkcell Reklamı: Mazeretim Var, Annesiyim Ben Yapı Kredi Play Yarışması: Adaya Yolculuk →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.