Coca-Cola’dan Anneler Günü’ne Özel İnteraktif Kampanya

Coca-Cola’dan Anneler Günü’ne Özel İnteraktif Kampanya

Coca-Cola’nın anneler gününe özel interaktif kampanyası; anne ve çocuk arasındaki özel bağı, onların gözünden anlatıyor.

Coca-Cola için hazırlanan interaktif video “Inseperable” anne ve çocuk arasındaki hiçbir zaman değişmeyen güçlü duyguların yansıtıldığı bir kampanya olarak ABD’de yayınlandı. Anneler ve çocukların yaşadığı duygu dolu anlar, durmadan değişen, bazen gürültülü bazen sakin hayatlarından kesitler bir mikrosite aracılığıyla ekrana getiriliyor.

Video anne ya da çocuk gözünden birlikte yaşanan anların izlenmesine imkan veriyor. Hatta ilerleyen kısımlarda bir de torun devreye giriyor ve olaylar onun bakış açısından da izlenebiliyor. Coca-Cola’nın izleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkardığı kampanya, annelerimizin her zaman söylediği; “Anne olunca anlarsın.” sözünü adeta yaşatıyor.

Videonun sonunda ise izleyicileri bir sürpriz bekliyor. ABD’li ve Puerto Rico’lu izleyiciler dünyanın neresinde olursa olsun 3 dakikalık ücretsiz arama ile annelerinin Anneler Günü’nü kutlayabiliyor. Kampanyanın mesajı: “Bu anneler gününde ona istediği hediyeyi verin, onu arayın.”

 
Sosyal medyada #Inseparable hashtagi ile desteklenen uygulamada, kullanıcılar Facebook ve Twitter’dan anneleri ile yaşadıkları özel anları paylaşma şansı da yakaladı. Kampanya ABD’li reklam ajansı David tarafından hazırlandı.

Coca-Cola’nın interaktif kampanyası Inseparable’ın mikrositesine şuradan ulaşabilir ve bu duygusal deneyimi siz de paylaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tat Ketçap Animasyon Reklam Serisi: Tatlı Domatesler LG Türkiye'den Anneler Günü’ne Özel InstaAnne Projesi →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.