Clockwork'e Horizon Interactive Awards’tan 4 ödül!

Clockwork'e Horizon Interactive Awards’tan 4 ödül!
Clockwork; McDonald's, D-Smart, Isuzu D-Max web siteleri ve TaxiBUL mobil uygulaması ile 3 gümüş, 1 bronz ödüle layık görüldü. Clockwork dijital reklam ajansı, interaktif medya ödüllerinde 12. yılını dolduran ve 25 farklı ülkeden 1000’in üzerinde başvuru yapılan ABD menşeili Horizon Interactive Awards’tan 4 ödülle döndü. İnteraktif medya endüstrisinin en prestijli ödülleri arasında yer alan Horizon Interactive Awards, ödüllendirdiği işlerde yaratıcılık, orijinallik, grafik tasarım, görünüm, kullanıcı deneyimi, mesajın etkin iletişimi, teknik seviye ve etkin çözüm anlayışı gibi kriterleri ele alıyor. Clockwork’ün ödül aldığı işler ve kategoriler şöyle:
  • McDonald's kurumsal ve online sipariş sistemi AloServis’in de yer aldığı McDonald's Türkiye web sitesi ile “Tüketici Bilgilendirme” kategorisinde “Gümüş” ödül,
  • D-Smart web sitesi ile “Tüketici Bilgilendirme” kategorisinde “Bronz” ödül,
  • Anadolu Isuzu'nun 4x4 pick-up markası Isuzu D-Max'ın paralaks sitesi ile “Tüketici Bilgilendirme” kategorisinde “Gümüş” ödül,
  • 2013 yılında Malezya’da düzenlenen GIST Entrepreneurship Yarışması’nda Onur Ödülü alan; kullanıcılarına “En Çabuk, En Kolay” taksiyi bulmasını sağlayan TaxiBUL iOS uygulaması ile “Mobil Uygulamalar” “Fayda” kategorisinde “Gümüş” ödül.
Modern ve yenilikçi fikirleri gerçekçi ve güncel pazarlama yaklaşımları ile birleştirerek en iyi sonuçları almaya odaklanan Clockwork, deneyimli ekibiyle büyüyerek çalışmaya devam ediyor. 
Etiketler:

İlgili Haberler

Arçelik Global'in Tercihi Clockwork Oldu
Ajans Haberleri menu icon
31 May 24
Arçelik Global'in Tercihi Clockwork Oldu
Devamını Oku >
Beko Europe ve Beko Corporate Clockwork'te
Ajans Haberleri menu icon
29 May 24
Beko Europe ve Beko Corporate Clockwork'te
Devamını Oku >