Clockwork’e Horizon Interactive Awards’tan 4 ödül!

Ajans Haberleri, Haberler 10 Nis 2014
Clockwork’e Horizon Interactive Awards’tan 4 ödül!

Clockwork; McDonald’s, D-Smart, Isuzu D-Max web siteleri ve TaxiBUL mobil uygulaması ile 3 gümüş, 1 bronz ödüle layık görüldü.

Clockwork dijital reklam ajansı, interaktif medya ödüllerinde 12. yılını dolduran ve 25 farklı ülkeden 1000’in üzerinde başvuru yapılan ABD menşeili Horizon Interactive Awards’tan 4 ödülle döndü. İnteraktif medya endüstrisinin en prestijli ödülleri arasında yer alan Horizon Interactive Awards, ödüllendirdiği işlerde yaratıcılık, orijinallik, grafik tasarım, görünüm, kullanıcı deneyimi, mesajın etkin iletişimi, teknik seviye ve etkin çözüm anlayışı gibi kriterleri ele alıyor.

Clockwork’ün ödül aldığı işler ve kategoriler şöyle:

  • McDonald’s kurumsal ve online sipariş sistemi AloServis’in de yer aldığı McDonald’s Türkiye web sitesi ile “Tüketici Bilgilendirme” kategorisinde “Gümüş” ödül,
  • D-Smart web sitesi ile “Tüketici Bilgilendirme” kategorisinde “Bronz” ödül,
  • Anadolu Isuzu’nun 4×4 pick-up markası Isuzu D-Max’ın paralaks sitesi ile “Tüketici Bilgilendirme” kategorisinde “Gümüş” ödül,
  • 2013 yılında Malezya’da düzenlenen GIST Entrepreneurship Yarışması’nda Onur Ödülü alan; kullanıcılarına “En Çabuk, En Kolay” taksiyi bulmasını sağlayan TaxiBUL iOS uygulaması ile “Mobil Uygulamalar” “Fayda” kategorisinde “Gümüş” ödül.

Modern ve yenilikçi fikirleri gerçekçi ve güncel pazarlama yaklaşımları ile birleştirerek en iyi sonuçları almaya odaklanan Clockwork, deneyimli ekibiyle büyüyerek çalışmaya devam ediyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← NIVEA Dijital Ajansı Utopic Farm Oldu Twitter Android Uygulaması Cover’ı Satın Aldı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.