Clockwork, Horizon Interactive Awards’tan 3 Ödül Kazandı!

Ajans Haberleri, Haberler 01 Nis 2015
Clockwork, Horizon Interactive Awards’tan 3 Ödül Kazandı!

Clockwork, interaktif medya ödüllerinde 13. yılını dolduran ve 27 farklı ülkeden 1200’ün üzerinde başvuru yapılan uluslararası Horizon Interactive Awards’da üç ödüle layık görüldü.

İnteraktif medya endüstrisinde uluslararası alanda isim yapmış profesyonellerden oluşan Horizon Interactive Awards jürisi, yarışmaya katılan çalışmaları online reklamdan video oyunlarına kadar uzanan 19 farklı kategoride değerlendirmeye tabi tutuyor. Yarışmada ödüle layık görülmek için öncelikli olarak yaratıcılık ve etkin iletişim anlayışını teknik mükemmellikle birleştiren bir proje hazırlanmış olması gerekiyor. Jüri üyeleri projeleri değerlendirirken yaratıcılık, orijinallik, grafik tasarım, görünüm, kullanıcı deneyimi, verilmek istenen mesajın etkin iletişimi, teknik seviye ve etkin çözüm anlayışı gibi kriterleri dikkate alıyor.

Clocwork’ün ödül kazandığı işler ve kategorileri şöyle;

  • “Restoran/Yiyecek Sektörü” kategorisinde “McDonald’s – McD Café” projesiyle Altın,
  • “Kurumsal & B2B” kategorisinde “LC Waikiki Kurumsal” projesiyle Bronz,
  • “Tüketici Bilgilendirme” kategorisinde “Tupperware – Chain Of Confidence” projesiyle Bronz.

Modern ve yenilikçi fikirleri gerçekçi ve güncel pazarlama yaklaşımları ile birleştirerek en iyi sonuçları almaya odaklanan Clockwork, deneyimli ekibiyle büyüyerek çalışmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Turkcell Household Konkurunu SesliHarfler Kazandı! Horizon Interactive Awards’tan Woohoo Digital’e 2 Ödül! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.