Cem Yılmaz’dan Sektöre Reklam Ayarı

Cem Yılmaz’dan Sektöre Reklam Ayarı

Cem Yılmaz, abisi Can Yılmaz’la birlikte hayata geçirdikleri video serisi “Kötü Fikir Sanat”ın ilk bölümünü yayınladı.

Cem Yılmaz resmi Youtube kanalında abisi Can Yılmaz ile birlikte “Kötü Fikir Sanat” adlı bir video serisine başladı. Serinin ilk videosunda ürün yerleştirme reklamlarını eleştiren ikili, izleyenlere de keyifli dakikalar yaşatıyor.

Videoda, komedi ve tiyatro üzerine bir sohbet gerçekleşecekken Can Yılmaz, üzerine giydiği hayali gömlek markası “Bandellini”nin canlı reklamını yapıyor. Hatta öyle ki, jingle’ını dahi telefonundan açarak sohbeti tamamen farklı bir boyuta taşıyor ve konuşma Bandellini markası üzerinden devam ediyor. 6 dakika uzunluğunda olan videoda Cem Yılmaz abisine nasıl reklam yapılmayacağını anlatırken, kendine özgü esprileriyle de reklam sektörünü eleştiriyor.

 
Ünlülerin sosyal medyada, canlı yayında, blog ve web sayfalarında ürün yerleştirme konusunda aşırıya kaçmalarına gönderme yapan abi-kardeş, reklamların abartılı olduğu takdirde bir şekilde içeriği engellediğini anlatıyor.

Kötü Fikir Sanat serisinin ikinci videosunda ise ikili, Instagram’da paylaşılan ürün yerleştirme reklamlarına gönderme yapıyor.

 
Serinin önümüzdeki günlerde yayınlanacak yeni videolarını Cem Yılmaz’ın resmi Youtube kanalı üzerinden takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← "Leyla'dan Sonra" Girişiminin Web Sitesi Yenilendi! Netflix Logo Tasarımında Değişiklik Yaptı →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.