Cappadox Festivali’nin Mobil Uygulaması Yayında!

Cappadox Festivali’nin Mobil Uygulaması Yayında!

Kuka Apps‘in geliştirdiği Cappadox iOS ve Android uygulamaları festival boyunca rehberiniz olacak.

Kapadokya’nın eşsiz coğrafyasında 19 – 22 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava programıyla Cappadox ruhu bölgeye yayılıyor. Kapadokya’da yaşayanlarla birlikte Pazar Alanı, sunulacak sokak yemekleri, sanattan müziğe, yemekten film etkinliklerine gün boyu süren atölye çalışmaları ve ücretsiz etkinlikleriyle Cappadox katılımcılarına yeni keşifler ve sürpriz deneyimler yaşatacak.

Festival boyunca katılımcılara rehber olacak uygulamada program yapabilir, sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir ve arkadaşlarınıza programınızı gönderebilirsiniz. Çevrimiçi, çevrimdışı haritadan faydalanabilir, ilgilendiğiniz etkinliklerle ilgili anlık bildirim alıp, günlük programınızı takip edebilirsiniz.

cappadox

Cappadox programınıza hala karar veremediyseniz Shake oyununa girip telefonunuzu sallayarak sizin için önerilen program seçeneklerini görebilirsiniz.

Uygulamayı AppStore ve Google Play Store üzerinden inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← En İyi Mobil Sanal Gerçeklik Oyunları Google'dan Sosyal Medya Uygulaması: Spaces →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.