Can Yayınları’ndan İnteraktif Kampanya: EceninMasasi.com

Can Yayınları’ndan İnteraktif Kampanya: EceninMasasi.com

Can Yayınları, Türkiye’de bugüne kadar bir kitap için yapılan en büyük dijital kampanyayı yayınladı: EceninMasasi.com

Can Yayınları, hayata geçirdiği EceninMasasi.com projesi ile Türkiye’de ilk kez bir kitabın yaratım sürecini, interaktif bir kurgu ile paylaşıyor. Ece Temelkuran’ın son kitabı “Devir” için hayata geçirilen projede; okurlar bir mikrosite üzerinden yazarın çalışma masasını keşfe çıkıyor.

EceninMasasi.com web sitesi üzerinden ulaşılan uygulamada kullanıcılar ilk önce Ece Temelkuran’ın açılış konuşması ile karşılaşıyor. Ardından siteye devam eden ziyaretçilerin karşısına, Ece Temelkuran’ın Devir’i yazarken çalıştığı notların orijinalleri çıkıyor. Yazarın kitabı yazma sürecinde hazırladığı haritanın birebir kullanıldığı uygulamada masadaki her doküman rahatlıkla incelenebiliyor. Hatta bazı dokümanlarda videolar ve yazarın kendi sesinden açıklamalar da yer alıyor.

Can Yayınları dijital Kampanya

Kullanıcılar bu masadaki dokümanları inceleyebildikleri gibi masaya yazar için not da bırakabiliyor. Bu notları sadece Ece Temelkuran görüyor. En sonunda yazarın seçeceği 10 notun sahibi ise Ece Temelkuran’la gerçekleşecek buluşmaya katılmaya hak kazanıyor. Bu aşamadan İstanbul dışından kazanan kişilerin ulaşım giderlerinin ise Can Yayınları tarafından karşılanacağı belirtilmiş.

Can Yayınları İnteraktif Kampanya

Can Yayınları’nın WalksDigital tarafından hayata geçirilen interaktif kampanyasına EceninMasasi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yaratıcı Fotoğrafçı Sitesi Örnekleri Rihanna’dan Bir İlk: Dijital Dergi Kapağı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.