Büyük Zaferin Büyük Kahramanları!

Büyük Zaferin Büyük Kahramanları!

iGOAİMALATHANE, 30 Ağustos Zaferinin 98. yılında Halk Yatırım için halkinzaferi.com‘u hayata geçirdi. Mikrositede, Mustafa Kemal Atatürk, İsmet İnönü, Reşat Çiğiltepe gibi komutanların ve Kara Fatma, Nezahat Onbaşı, Yörük Ali Efe gibi halk kahramanlarının portre çizimlerine ve hikayelerine yer vererek hatıralarını yaşattı.

halkınzaferi.com’da, Milli Mücadele boyunca büyük fedakarlıklar gösteren zaferin mimarlarının özel portreleri görülebiliyor, hikayeleri okunabiliyor ve sosyal mecralarda paylaşım yapılabiliniyor.

Web sitesinin girişinde ziyaretçileri şu mesaj karşılıyor:

“Milli Mücadele’nin zafere ulaştığı 30 Ağustos 1922’den bu yana tam 98 yıl geçti. Oysa, zaferin ilk günüymüş gibi heyecanımız taze. Biliyoruz ki bu topraklar, canlarını hiçe sayan kahramanların bizlere emaneti. Borçluyuz ve minnettarız…”

KÜNYE

Reklamveren: Halk Yatırım
Reklamveren Temsilcileri: Ilgın Demir, Yeliz Sevim Öğütçü
Reklam Ajansı: iGOAİMALATHANE
Ajans Başkanı: Çiğdem Dalyan
Kreatif Direktör: Volkan Ekşi
Metin Yazarı: Abdulkadir Gıynaş
Front-End Developer: Şener Yılmaz
Tasarım Ekibi: Esra Gürel, Seda Nur Çavuşoğlu, Sacide Demiral
Müşteri Direktörü: Elif Güner
Müşteri Ekibi: Emrah Bayram, Batuhan Gezer

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Cadem Digital’in Web Sitesi Diverseffect Uzmanlığıyla Hazırlandı HALK YATIRIM, BAYRAMIN EN GÜZEL ANLARINI YAKALIYOR! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.