Değişen Dünyanın Siber Güvenlik Çözümleri İçin Tam Otomatik, Trend Micro’ya Animasyon Video Hazırladı.

Değişen Dünyanın Siber Güvenlik Çözümleri İçin Tam Otomatik, Trend Micro’ya Animasyon Video Hazırladı.

Siber güvenlik şirketi Trend Micro’nun dijital çalışmalarını yürüten Tam Otomatik, dünyanın mücadele ettiği Covid-19 sebebiyle değişen alışkanlıklarımızda siber güvenliği nasıl sağlayabileceğimizi, hazırladığı animasyon ile duyurdu.

Dünyayı etkisine alan Covid-19’un da etkilediği birçok şirket artık evden çalışmaya başladı. Değişen bu sisteme ayak uyduran şirketler, siber güvenlik sistemlerinde nasıl bir yol izleyebileceklerine dair çözüm arayışlarına başvurdu.

Tam Otomatik, hazırladığı bu animasyon ile  şirketlerin siber güvenliğinin Trend Micro ile sağlanabileceğini, bunu sağlarken hangi teknoloji çözümlerini kullanabileceklerine dair önerilerde bulundu.

Tam Otomatik Reklam Ajansı Uluslararası Çalışan Yerli Sermayeli Bir Butik Ajans Olma Özelliğiyle Dikkat Çekiyor.

Türkiye’ye yönelik iletişimlerinin yanı sıra UK, MENA ve Fransa bölgelerinde de faaliyet gösteren Tam Otomatik; Acer, TÜSİAD ve Trend Micro markaları için hem Türkiye hem de global sosyal medya iletişimi gerçekleştiriyor. Bunun dışında GSK, Pınar ve Cinemaximum gibi büyük isimler için hem standart hem de proje odaklı sosyal medya iletişimleri gerçekleştirmekte.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Seger Korna güzel günleri müjdeliyor! DentalAlDente'den Sosyal Mesafeye Dikkat Çeken Paylaşım →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.