Burger King’den Arkadaşları Tatil Yaparken Çalışanlara Ücretsiz Whopper

Burger King’den Arkadaşları Tatil Yaparken Çalışanlara Ücretsiz Whopper

Burger King, yaz tatiline çıkan çalışanların, ofisteki arkadaşlarına ücretsiz Whopper ısmarladığı bir kampanya yarattı.

Burger King Belgium, iş arkadaşları yaz tatili yaparken, ofiste bilgisayar başında kalıp çalışmak zorunda olanlar için parlak bir fikir buldu ve Parisli ajans Buzzman ile bir araya gelerek “Whopper Out Of Office” kampanyasını yarattı.

Çalışanların, tatile çıkmadan önce standart “ofis dışında” mesajları paylaşması yerine, ofiste çalışan arkadaşlarına e-posta gönderebilmesi ve bu mesajkı, bilgisayar başındaki arkadaşlarına Whopper ısmarlayabileceği pop-up kuponların üzerine yazmaya karar verdi.

Bu kuponu alan çalışanlar, 2 Temmuz Pazartesi, Burger King’den 1 adet ücretsiz Whopper alabildi. Promosyon, yalnızca 1 gün sürse de, arkadaşları tatil yaparken ofiste vakit geçirenlerin yüzünü biraz olsun güldürmeyi başardı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sanal Gerçeklik İle İş Güvenliği Eğitimine Geçen Markaların Sayısı Artıyor Yapılan Faul Sonrası Yuvarlanarak KFC’ye Giden Futbolcu →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.