Burberry Kisses

Burberry Kisses

Burberry’nin Google ile birlikte geliştirdiği dünyanın ilk tutku dolu teknolojisi ile artık uzaktaki sevdiklerinize siber öpücükler göndermeniz mümkün.

Burberry Kisses’ın öpücük tanıma teknolojisi ile telefonunuzun ekranını öperek dijital bir baskı oluşturabiliyor ve dünya üzerindeki herkese bunu gönderebiliyorsunuz. Uygulamayı bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız sadece dudaklarınızın izini tespit edecek ve dijital baskı oluşturacak bir web kamerası sahibi olmanız yeterli.

Eğer dokunmatik ekranı olan bir cihaz kullanıyorsanız ekrana bir buse kondurarak dijital öpücük oluşturabilirsiniz. Ayrıca öpücüğünüzü Burberry’nin ruj renklerinden birini tercih ederek renklendirebilir ve kişisel bir mesajla birlikte iletebilirsiniz.

Dijital öpücükler alıcının email kutusuna doğrudan düşüyor ve Google Earth ile Street View teknolojileri sayesinde alıcı, öpücüğün nereden geldiğini 3D formatıyla görebiliyor. Ayrıca alıcı eğer isterse bu mesaj ve öpücükleri Google Plus’ta ya da sosyal medyada paylaşabiliyor.

Burberry’nin bu uygulama için oluşturduğu kisses.burberry.com sitesinden de öpücük gönderebiliyor ve interaktif dünya haritasıyla dünyanın en çok hangi bölgelerinden öpücük gönderildiği gibi bilgileri de görebiliyorsunuz.

Siber ortamda tutkulu öpücükler göndermeye olanak tanıyan bu uygulama ile Burberry kullanıcılara telefonlarını büyük oranda öptürecek gibi görünüyor…
 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fiat’ın Antisosyal Kampanyası: Abarth 500 Gezi Parkı İllüstrasyonları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.