BMW’den 360 Derece İnteraktif Reklam Filmi: Eyes On Gigi

BMW’den 360 Derece İnteraktif Reklam Filmi: Eyes On Gigi

BMW’nin 360 derece reklam filmiyle birlikte yayınladığı interaktif kampanyada gözlerinizi Gigi Hadid’den ayıramayacaksınız.

BMW, spor araçlarının yeni modeli M2’nin tanıtımı için hayata geçirdiği projede otomobil reklamlarının klasikleşen güzel kadın ve hız konseptini teknolojik trendler ile bir araya getirdi. “Eyes On Gigi” adındaki interaktif kampanyada BMW, popüler model ve Instagram fenomeni Gigi Hadid’in rol aldığı 360 derece bir video yayınlandı. İzleyicilerden ise videoda Gigi Hadid’in bindiği otomobili takip ederek, yarış sonunda hangisinde olduğunu tahmin etmeleri istendi.

Bir mikrosite üzerinden yayınlanan kampanyada izleyiciler siteye giriş yaparak, yarış sonunda Gigi Hadid’in hangi araçta olduğunu tahmin ediyor. Yanlış tahminde bulunanlar esprili videolar ile karşılaşırken, doğru tahminlerde ise Gigi Hadid araçtan inerken görülüyor. Kullanıcılar ayrıca sitede yer alan 360 derece video ile yarışı farklı açılardan takip edebiliyor.

bmw eyes on gigi

BMW’nin Eyes On Gigi reklam filmi World War Z ve Quantum of Solace filmlerinin yönetmeni Marc Foster tarafından çekilmiş. Tek seferde gerçekleştirilen çekimde kamera arkasında ise Avatar ve Equalizer filmlerinin Oscar ödüllü kameramanı Mauro Fiore bulunuyor.

Kampanyaya katılmak ve BMW M2’nin özelliklerini incelemek için Eyes On Gigi mikrositesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BrandFace.tv’den 23 Nisan’a Özel Yarışma: #29SaniyedeÇocukOlmak Decorilla’dan Sanal Gerçeklik Aracılığıyla Kişiye Özel Ev Dekorasyonu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.