BKM Express: Alman Usulünde Cartel Bir Numara

BKM Express: Alman Usulünde Cartel Bir Numara

Bankalararası Kart Merkezi, BKM Express uygulamasının tanıtımı için yayınladığı reklam filmi ile “Alman Usulünde Cartel Bir Numara” diyor.

BKM Express uygulamasının gençler arasında daha çok bilinmesi ve kullanılmasını hedefleyen Bankalar Arası Kart Merkezi, keyifli bir reklam filmi yayınladı.

Ping imzalı ve müziği Jingle Jackson’a ait olan reklam fiminde gençler hedeflenirken, yine onların sosyal hayatta en çok kullandığı kavramlar incelenmiş. Bunlardan biri olan dışarıda yemek yenildiğinde masaya gelen hesabın “Alman usulü” paylaşılmasını konu alan projede konuyla alakalı olarak da “Cartel Bir Numara” şarkısının BKM Ekpress için uyarlanmış versiyonu kullanılmış.

BKM Express uygulamasını kullananların, BKM Express üyesi olmasa bile diledikleri bir arkadaşlarına cep telefonu numarası üstünden 7 gün 24 saat para gönderebilme özelliğinin anlatıldığı reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz.


 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← WWF’den Dikkat Çeken Bağış Kampanyası: The Tiger Running Challenge Heineken Şampiyonlar Ligi Reklamı: The Match →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.