Artema’dan Standartları Zorlayan Reklam Filmi

Artema’dan Standartları Zorlayan Reklam Filmi

Artema, yeni reklam filmi “Standartları Zorlamayı Senden Öğrendik” ile gerçek hayattaki zorluklardan ilham alıyor.

Artema, standartları zorlamayı alışkanlık haline getirdiği dayanıklılık testlerini, mekanik ve rakamsal algıdan uzaklaştırıp, insanlar için anlamlı hikayeler haline getiriyor. Günlük hayatta yaşadığımız zorluklardan ilham alarak hayata geçirilen reklam filmi ile marka, çocukluğumuzdan itibaren aslında farkında olmadan yaptığımız ve bu şekilde standartları zorladığımız hikayeleri içeriyor.

Rüzgara karşı plastik topla oyun oynamak, zorlu sınavlara hazırlanırken yoğun bir tempo ile ders çalışmak, tıka basa doyulsa bile ısrarla yemek yemeye zorlanmak gibi çocukluğumuzdan bu yana standartları zorladığımız hikayelerin yer aldığı film; Artema ürünlerinde uygulanan dayanıklılık testinin bu zorlukların yanında çok olmadığı mesajını veriyor.

Ping imzalı reklam filminin prodüksiyonu Dirty Cheap Creative tarafından yapılırken, müziklerini ise Jingle Jackson üstlenmiş.


 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Youtube Rewind 2014: Yılın En Çok İzlenen Videoları Google Material Design Kartpostal Tasarımları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.