Biryudumkitap İngilizce Yayına Hazırlanıyor: Bookmorning.co

Ajans Haberleri, Haberler 07 Nis 2016
Biryudumkitap İngilizce Yayına Hazırlanıyor: Bookmorning.co

FOLX Digital’in 1 Aralık 2015’te hayata geçirdiği Biryudumkitap.com, Bookmorning.co ismiyle 15 Nisan 2016’dan itibaren İngilizce içerikle de hizmet verecek.

Kullanıcılarına her gün yeni kitaplar keşfettiren Biryudumkitap, 100 bine yakın aboneye ulaşmış durumda. ABD’li yatırımcıların da ilgisini çeken proje, İngilizce dilinde “Bookmorning.co” adı ile ön üyelik toplamaya başladı.

İlk birkaç saat içinde 1000 aboneye ulaşan Bookmorning.co, anadili İngilizce olan pazarlarda yeni bir okuma deneyimi kazandırma, global pazarlarda ise İngilizce okuma yeteneklerini artırma üzerine eğilecek. Şimdilik ABD, Kanada, İngiltere, Avusturalya ve Türkiye’den 1000’in üzerinde aboneye ulaşan Bookmorning.co, kısa bir süre sonra mobil uygulamalarını da yayınlayacak.

bookmorning

Biryudumkitap.com’un İngilizce hizmeti ile yeni kitap keşiflerine adım atmak için Bookmorning.co üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clockwork 12 Ödülle Horizon Interactive Awards'a Damgasını Vurdu! Grup Florence Nightingale Hastaneleri’nin SEO Ajansı Webtures Oldu! →

Yazar Hakkında

Leyla Asena Arıca
Leyla Asena Arıca
Koç Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okuduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde eğitimine devam eden Asena, Dijitalajanslar.com'da içerik editörü ve yazar olarak yer alıyor.