Beyaz Fırın’ın Dijitaldeki Hızlı Yükselişinde Poligon Interactive İmzası Var

Ajans Haberleri, Haberler 16 Haz 2017
Beyaz Fırın’ın Dijitaldeki Hızlı Yükselişinde Poligon Interactive İmzası Var

Dijital pazarlama çalışmalarına Mart 2017’de Poligon Interactive ile başlayan Beyaz Fırın, şu günlerde dijital platformlardaki yükselişinin tadını çıkartıyor!

Türkiye’nin 100 yıllık markaları arasında yer alan Beyaz Fırın, güçlü bir marka bilinirliğine sahip. Yeni büyüme sürecinde, dijital pazarlama çalışmalarına yatırım yapmanın önemli olduğunu bilen Beyaz Fırın, Mart ayından itibaren Poligon Interactive’den dijital pazarlama ve dönüşüm oranı optimizasyonu hizmeti almaya başladı.

Sadece 2 aylık süre içinde, Poligon Interactive’in verimli Google Adwords, Facebook, e-ticaret pazarlaması çalışmaları ile Beyaz Fırın’ın online performansı önemli ölçüde arttı. Yapılan çalışmalar sonunda sayfa görüntüleme sayısında %500, sosyal medya kaynaklı trafikte %700 ve uygulanan dönüşüm oranı optimizasyonu ile satışların tamamlanma oranında %80 artış sağlandı. Beyaz Fırın, web sitesine arama motoru pazarlaması, sosyal medya reklamları ve yeniden pazarlama reklamları ile potansiyel müşteriyi çekerek kitle erişimini her geçen gün büyütmeye devam ediyor.

Poligon Interactive halen Beyaz Fırın için arama motoru pazarlaması, sosyal medya reklamları, yeniden pazarlama ve dönüşüm oranı optimizasyonu hizmetleri sunuyor. Siz de rakiplerinizin önüne geçmek için Poligon Interactive’in dijital ajans hizmetleri hakkında bilgi alın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← MADO’nun Dijitaldeki Yol Arkadaşı Red&Grey Oldu! Kargom Nerde? Kargom Clockwork’te! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.