Balparmak Online Reklam Filmi: Ballı Adam

Balparmak Online Reklam Filmi: Ballı Adam

Balparmak, online reklam filmi “Ballı Adam” ile kış aylarında sağlığı şansa bırakmamak gerektiğini vurguluyor.

Türkiye’nin sevilen bal markalarından biri olan Balparmak, yeni reklam kampanyası ile insanları hastalıklarından bal ile korunmaya davet ediyor. Yayınlanan online reklam filminde tüketicilerin karşısında enteresan bir karakterle çıkan marka; soğuk kış günleri için Honeybana, Katla Balla, Çıt Kapak adındaki ürünlerini tanıtıyor.

Plasenta tarafından hazırlanan ve sosyal medyada #BallısınTabii etiketi ile paylaşılan filmde, başına gelebilecek her türlü felaketten kıl payı kurtulan bir karakter yer alıyor. Balparmak filmde “Ballı Adam” kadar şanslı olmayanlara her gün bir kaşık bal tüketmelerini öneriyor.

Filmde kullanılan yazı karakterinden, renk ve filtrelere kadar birçok detay eski Türk filmlerini anımsatacak şekilde seçilmiş. Erkut Tarçın’ın Sevmek İstiyorum şarkısının kullanıldığı filmde ayrıca Plasenta Kreatif Direktörü ve Ajans Başkanı Cem Batu da rol almış.

 
Ballı Adam’ın farklı videoları kış boyunca Balparmak sosyal medya hesaplarından yayınlanmaya devam edecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Hava Yolları “Delightful Stories” İle İlham Vermeye Devam Ediyor! Boyner Kurumsal Kimliğini Yeniledi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.