Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Web Sitesi Ve Kent Portalı Açıldı

Projeler, Web siteleri 03 Nis 2015
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Web Sitesi Ve Kent Portalı Açıldı

Türkiye’de ilk kent portalı olma özelliğini taşıyan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin yenilenen web sitesi, düzenlenen bilgilendirme toplantısıyla basın mensuplarına tanıtıldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Karesi Salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer ve Daire Başkanları Bilgi İşlem Merkezi personeli katıldı. Yenilenen web sitesiyle ilgili olarak açıklama yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, “Web sitemizin genel karakterine kurumsal kimliğine uygun bir tasarım yapıldı ve modern web teknolojileri kullanıldı. Modern trendlere uygun dinamik ve görsel temalar kullanıldı. Bu çalışmayı Medyasoft firması ile birlikte gerçekleştirdik. Balıkesir’imize hayırlı olsun” dedi.

Tasarım trendlerine bağlı kalınarak tasarlanmış olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi web sitesi, Türkiye’nin ilk kent portalı olma özelliğini taşıyor. Kurumun logosundaki mavi rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı web sitesinde Haberler, Duyurular, Multimedya, İhaleler, e-Rehber, Projeler, Etkinlik Takvimi gibi önemli bölümler ise ikonlarla sayfanın ortasına yerleştirilmiş. Responsive olan sitede aşağı doğru inildiğinde ise “Haberler” ve “Duyurular” bölümü ile “Hizmet Rehberi” görülüyor.

balikesir-buyuksehir-belediyesi-web-sitesi-

Balıkesir Kent Portalı’nda ise şehir ile ilgili haberlerden, gezi rehberine ve günlük yaşama kadar birçok konuda bilgi sunuluyor. Balıkesir’in 360 derece panorama görüntülerinin de bulunduğu web sitesinde kentiçi ulaşım ve eczaneler ile ilgili bilgiler de yer alıyor.

balikesir-buyuksehir-belediyesi-kent-portali-acildi

Medyasoft tarafından hayata geçirilen Balıkesir Büyükşehir Belediyesi web sitesini şuradan ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← LG’den Yenilmezler İçin Instagram Projesi: #EnYenilmezBenim Hürriyet Kampüs Gerçek Zamanlı Pazarlama Örneği →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.