AXA Sigorta Virali: İyi Sürücü Hareketi

AXA Sigorta Virali: İyi Sürücü Hareketi

Trafikte yapılan kural ihlalleri nedeniyle gerçekleşen trafik kazalarına dikkat çekmek isteyen Axa Sigorta “İyi Sürücü Hareketi” kampanyası ile iyi sürücüleri ödüllendiriyor.

Sigorta sektörünün öncü isimlerinden biri olan AXA Sigorta, sürücülerin kural ihlallerinden ve dikkatsizliklerinden kaynaklanan sorunlara dikkat çekmek ve iyi sürücülere teşekkür etmek amacıyla dijital bir kampanyaya imza atıyor.

Geçtiğimiz günlerde “AXA Sigorta, iyi sürücü hareketini destekliyor.” sloganı ile “İyi sürücüye iyi fiyat” projesini hayata geçiren AXA Sigorta, iyi sürücüleri ödüllendiriyor. AXA Sigorta ayrıca İyi Sürücü Hareketi için hazırladığı eğlenceli bir sürpriz ile iyi sürücüleri şaşırtıyor.

 
AXA Sigorta virali “İyi Sürücü Hareketi” videosunda, karşıdan karşıya geçmeye çalışan yaşlı bir kadına yol vermek amacıyla duran sürücüler bir anda kendilerini eğlenceli bir dans gösterisinin ortasında buluyorlar. Aracın etrafını çevreleyen kalabalık bir grup sürücüye teşekkür ediyor ve ona sürpriz bir hediye veriyor.

Voden Dijital Reklam Ajansı tarafından hazırlanan video aracılığı ile iyi sürücüler Twitter üzerinden de #iyisürücühareketi hashtag’i ile konuşulmaya devam ediyor.

AXA Sigorta kampanya için hazırlanan mikro sitede iyi sürücü olmanın kurallarını takipçileri ile paylaşırken; form doldurarak konuyla ilgili en güzel tweetleri atan destekçilere de navigasyon cihazı hediye ediyor.

AXA Sigorta kampanyasının detaylarını öğrenmek ve destekleme için İyi Sürücü Hareketi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tropicana Virali: Bursa Tuz Pazarı’nda Olay Intel Türkiye Virali: Fantastik Değişim →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.