AVON İle mbsays’e The ONE Awards

Ajans Haberleri, Haberler 15 Oca 2015
AVON İle mbsays’e The ONE Awards

AVON, 2014 yılında kozmetik alanında marka algısını en çok artıran marka olarak The ONE Awards kazandı.

Marketing Türkiye’nin Akadametre işbirliğiyle “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasını temel alan The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri,  8 Ocak 2015 Perşembe günü sahiplerine kavuştu.

2014 yılı araştırmalarına göre itibarını en çok artıran markalar arasına giren AVON; dijital ajansı mbsays ile birlikte kozmetik sektöründe Marka Algısını En Fazla Artıran Marka ödülünü  aldı. Törende satış, pazarlama ve kurumsal iletişim ekipleri ile birlikte ayrıca markaların iş ortakları da ödüllerine kavuştu.

Hem dijital alanda hem de etkinlik içeren projelerinde geçtiğimiz yıl başarılı projelere imza atan mbsays’in AVON ekibi ise şöyle:

  • Ajans Başkanları; Yeşer Sarıyıldız, Ayşen Aksakal
  • AVON Marka Müdürü; Erçin Holoğlu
  • AVON Etkinlik Direktörü; Zeynep Yıldırım
  • Artık mbsays’ten emekli olan, fakat hem mbsays’te hem AVON projelerinde emeği fazlasıyla geçen; Sima Ertem

AVON ile aldığı The ONE Awards’ı ofislerinde verdikleri bir parti ile kutlayan mbsays ekibi, yeni yılda yeni projeler için çalışmalara başlamış bile.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Ajanslar İçin IBM ExperienceOne Çözümleri Monster Notebook’un Sosyal Medya Ajansı Red and Grey Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.