Astronotların Egzersiz Programını Takip Edebileceğiniz Uygulama

Astronotların Egzersiz Programını Takip Edebileceğiniz Uygulama

Space Nation Navigator, astronotların egzersiz ve eğitim programını uygulayabileceğiniz NASA onaylı bir mobil uygulama.

NASA anlaşmalı Space Nation Navigator uygulaması, astronotların gerçek eğitim ve egzersiz programını astronot olmayı hayal eden kullanıcılara açıyor. Şimdilik yalnızca Android sürümü bulunan uygulama ile kullanıcılar günlük olarak güncellenen hedefleri gerçekleştirerek kendi astronot maceralarını yaşamaya başlayacak ve astronot olmanın nasıl bir şey olduğunu eğlenceli ve ilham verici bir şekilde öğrenebilecek.

Space Nation Navigator, uzay yolculuğunun heyecanını yaşatırken, yolculuğun ardındaki bilimi de kullanıcılara öğretecek. Kullanıcılar Astro Fitness egzersizleriyle vücutlarını uzay için hazırlayabilecek. Hem fiziksel, hem zihinsel hem de sosyal olarak kendilerini geliştirebilecek.

Başlangıç, orta ve ileri zorluk seviyeleri için içerikler (oyunlar,quizler ve görevler) hazırlayıp, kullanıcıların kazandıkları rozetlere göre çeşitli ödüller dağıtacak. Büyük ödül ise maalesef uzaya çıkmak değil. Kazananlar, konaklama dahil, coğrafi açıdan aya benzerliğiyle dikkat çeken 4 kişilik İzlanda tatilinin sahibi olacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← TechSquare’in, Pixelplus Tarafından Tasarlanan Yeni Web Sitesi Yayında Kaspersky’den Siber Dünyadaki Mücadeleyi Sanal Gerçeklikle Anlatan Film →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.