Aslanoba Capital/GDG İstanbul Mobile Hackathon

Aslanoba Capital/GDG İstanbul Mobile Hackathon

Türkiye’nin önde gelen internet yatırımcılarından Aslanoba Capital ve GDG İstanbul (Google Developer Group) mobil odaklı Hackathon düzenliyor!

13-15 aralık tarihlerinde Urban Station’ın Maslak ofisinde düzenlenecek olan kod yarışmasında katılımcılardan mikro lokasyon bazlı mobil uygulama geliştirmeleri bekleniyor.

13 Aralık Cuma akşamı gerçekleştirilecek tanışma gecesi “Pitch Night” ile katılımcılara tanışacak, fikirlerini paylaşacak ve takımlarını oluşturacak. İş geliştirme, yazılım geliştirme ve tasarım olarak planlanacak olan projeler 15 Aralık Pazar günü sunulacak. Ardından projelerin değerlendirilmesi ve ödüllerin verilmesi ile Hackathon sona erecek.

Etkinlikte alışveriş merkezi perakendecilerinin ziyaretçileri ile daha etkin iletişim kurmasını sağlayan Boni uygulamasının ultrasonic konum belirleme teknolojisinin de kaynakları açık olacak.

aslanoba capital gdg istanbul mobile hackathon

Hackathon etkinliğini #MobileHackathon etiketi ile Twitter’da takip edebilir ve yarışma hakkında detaylı bilgiye GDG İstanbul web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook Studio Awards 2014 Dijital İnsan Kaynakları Konferansı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.