Lesaffre, ddip digital / design / istanbul / paris ile İletişim Ağını Genişletmeye Devam Ediyor!

Ajans Haberleri, Haberler 08 Haz 2021
Lesaffre, ddip digital / design / istanbul / paris ile İletişim Ağını Genişletmeye Devam Ediyor!

Lesaffre markası, ddip digital / design / istanbul / paris ile uzun yıllardır devam eden ortaklığına yeni bir ülke ve proje ile devam ediyor.

Lesaffre&Me adlı projeyi sunan Lesaffre, kurumsal müşterilerine özel olarak hazırlanan bir B2B platformu oluşturdu. Lesaffre, marka ile müşterileri bir araya getirirken bu bağlamda ddip digital / design / istanbul / paris ise uygulamayı daha büyük kitlelere ulaştırıyor ve dijital platformlarda projenin adını duyuracak yaratıcı işlere imza atıyor. Lesaffre, Kazakistan’da gerçekleştirdiği bu projeyi ddip digital / design / istanbul / paris ile daha da genişleterek Irak’ta da gerçekleştirmek istiyor.

ddip digital / design / istanbul / paris’nin Lesaffre markası ile yaptığı iletişim çalışmalarını daha detaylı incelemek için Lesaffre&Me’nin Instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ddip digital / design / istanbul / paris Ekibi Eğitim Serilerine Devam Ediyor! Jellybon’a Yeni Müşteri →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.