Angry Birds, McDonalds’da İş Başında

Projeler, Sanal Gerçeklik 06 Haz 2016
Angry Birds, McDonalds’da İş Başında

McDonald’s yayınladığı ilk 360 derece videosunda, geçtiğimiz günlerde vizyona giren Angry Birds filminin karakterlerini konuk etti.

McDonald’s, yenilikleri bünyesine adapte ederek ve dijitalin nimetlerinden faydalanarak müşterilerini etkilemeye devam ediyor. Markanın son yeniliği, DDB Chicago reklam ajansıyla birlikte hayata geçirdiği Angry Birds ile 360 derece video projesi.

Videoda kuşlarımızı McDonald’s’da yemek yiyen ailelerin arasında dolaşırken izliyoruz. Restoranda oradan oraya zıplayan, birbirleriyle oynayan kuşlarla çocuklarla da oldukça eğlenceli vakit geçiriyorlar. Video, 360 derece olduğu için çevirdiğiniz her yönde farklı bir aksiyon izlemek mümkün oluyor.

 
Angry Birds hayranları tarafından da oldukça sevilen video, McDonald’s’ın sosyal medya hesapları üzerinden “Angry Birds 360 Takeover” başlığı ile paylaşılıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Snapchat'e L'Oréal Sponsorluğunda Makyaj Filtreleri Sanal Gerçeklik İle "Korku Seansı" →

Yazar Hakkında

Leyla Asena Arıca
Leyla Asena Arıca
Koç Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okuduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde eğitimine devam eden Asena, Dijitalajanslar.com'da içerik editörü ve yazar olarak yer alıyor.