Altın Örümcek Web Ödülleri

Altın Örümcek Web Ödülleri

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan 11. Altın Örümcek Web Ödülleri, 9 Ekim 2013 Çarşamba akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Geleneksel olarak DorukNet tarafından gerçekleştirilen, sektörde “İnternetin Oscarları” olarak anılan ve her yıl Haziran ayında düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri, hassas bir dönemden geçen ülke gündeminden dolayı, Ekim ayına ertelendi.

2012 yılının En İyi Web Sitesi ödülüyle birlikte, 38 farklı kategoride ödülün sahiplerine takdim edileceği ödül töreni, 9 Ekim 2013 Çarşamba akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Ödül töreninde, internet
projelerini hayata geçiren tüm ajanslar, firmalar ve bilişim dünyasının önemli isimleri bir araya gelecek.
38 kategoride 300’ün üzerinde finalist yarışıyor!

11. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, eleme aşamalarını başarıyla geçen 300’ü aşkın finalist belirlendi. 44 kişiden oluşan; bilişim, medya ve internet sektörünün önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri üyeleri; tasarım, içerik, özellik/işlevsellik, kullanılabilirlik, standart ve çapraz tarayıcı uygunluğunu içeren 5 farklı değerlendirme kriterini baz alarak, organizasyona katılmaya hak kazanan tüm başvuruları “ön eleme, grup ve final değerlendirmeleri” olmak üzere üç aşamalı eleme sürecinde değerlendirdi.

11. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin basın sponsorları arasında bu yıl Macline ve Newtech yer alırken; Btnet.com.tr, Kurumsalhaberler.com ve Tivilog online medya sponsoru, DudesDivision sosyal medya sponsoru, İmalathane web sponsoru, Ouchhh Video Prodüksiyon sponsoru, Özlem Kristal, Technotoday, ve 70×100 ise destekleyenler arasında bulunuyor.

11.Altın Örümcek Web Ödülleri ile ilgili tüm detaylara Altın Örümcek web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 11. Altın Örümcek Web Ödülleri Sahiplerini Buldu 3. Bumerang Ödülleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.