Allianz Türkiye’nin EVP Ajansı mbsays Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 16 Ara 2016
Allianz Türkiye’nin EVP Ajansı mbsays Oldu!

Birçok global ve yerli köklü firma ile çalışan mbsays, Allianz Türkiye’nin EVP (Çalışan Değer Önermesi) ajansı oldu.

Yeni neslin şirketlerden beklentilerinin yükseldiği, şirket vaatlerinin önemsendiği bu dönemde Allianz Türkiye, iç iletişimde de çalışanlarının yanında olduğunu hissettirmek için mbsays ile anlaştı.

Çok değil, bundan on yıl önce EVP (Employee Value Proposition) kavramını kimse bilmiyordu. Oysa global ve büyük firmalar için EVP şu an vazgeçilmez oldu. Hem kurumun hem de çalışanın birbirlerinden beklentilerini yansıtan, Türkçesi Çalışan Değer Önermesi olan EVP; kurum içinde bağlılık, kurum dışında ise çekicilik yaratan önemli bir anahtar. Allianz Seninle kampanyasıyla 2016’nın son çeyreğinde isminden sıkça söz ettiren Allianz Türkiye, çalışanlarının da yanında olduğunu, çalışanlarının tutkularını, hayallerini ve geleceğini önemsediğini vurguladığı yeni EVP’si için mbsays ile el sıkıştı.

“Tutkuyla Yürüyenlerin Yolu” sloganıyla hayata geçen Çalışan Değer Önermesi, 12 Aralık günü büyük bir lansman ile çalışanlara açıklandı.

“Bir duramama hali” sloganıyla belki de Türkiye’de kendi çalışan değer önermesine sahip tek ajans olan mbsays, 2017’de de yerinde duramayacağının sinyalini şimdiden veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Temizlikyolda.com, SEO Çalışmaları için Webtures’i Tercih Etti! Deep360 Büyümeye Devam Ediyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.