Seraf Restaurant’ın Dijital İletişimdeki “Tadı” mbsays Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 17 Haz 2016
Seraf Restaurant’ın Dijital İletişimdeki “Tadı” mbsays Oldu!

2016 yılında birçok marka ile yaptığı antlaşmalar ile dikkatleri üzerine çeken mbsays, Seraf Restaurant’ın dijital iletişim ajansı oldu.

2016 yılında birçok yerli ve global markanın dijital iletişimini üstlenerek dikkatleri üzerine çeken mbsays, bu kez yemek sektörüne “Anadolu Yemek Kültürünün Modern Temsilcisi” sloganıyla iddialı bir giriş yapan Seraf Restaurant’ın dijital ajansı oldu.

İstanbul’da iş dünyasının tam merkezinde nar, zeytin, mandalina ağaçlarının gölgesinde yemek hizmeti veren Seraf Restaurant, mevsimine uygun ürünler ile menüsünü sürekli güncelleyerek misafirlerine doğal ve sağlıklı lezzetler sunuyor.

Mbsays Kitchen ile ajans yemeklerinde oldukça iddialı olan mbsays, bu iddiasını dijital projeleri ile “Anadolu Yemek Kültürünün Modern Temsilcisi” Seraf Restaurant ile de sergileyecek gibi görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Rumeli Çikolatacısı, Sosyal Medyada FOLX'a Emanet! Publicis Groupe Digitouch'ı Satın Aldı! →

Yazar Hakkında

Leyla Asena Arıca
Leyla Asena Arıca
Koç Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okuduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde eğitimine devam eden Asena, Dijitalajanslar.com'da içerik editörü ve yazar olarak yer alıyor.