AdMark’15: Bir Hedef Yaratın, Bir İş Değil

AdMark’15: Bir Hedef Yaratın, Bir İş Değil

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen AdMark’15, 17-18 Mart 2015 tarihlerinde YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde gerçekleşecek.

AdMark’15 kapsamında öğrencileri pazarlama trendleri, konvansiyonel ve dijital pazarlama stratejileri, yaratıcı düşüncenin reklama dönüşüm süreci ve reklamcılık sektörünün bilinmeyenleri ile buluşturacak olan Yıldız İşletme Kulübü, pazarlama ve reklam sektörünün en yaratıcı beyinlerini iki gün boyunca Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Elektrik-Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda konuk edecek.

Reklam stratejileri kapsamında gerçekleşecek olan panelde BLAB Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Concept Kreatif Direktörü Kerem Özkut, Saatchi&Saatchi Kreatif Direktörü Erdinç Mutlu’nun konuşmacı olurken; panelin moderatörlüğünü ise Kreatif Direktör Hakan Seyrek üstlenecek. Reklam yazarlığı ile ilgili panelde ise McCann Reklam Yazarı Kerem Çeteci’nin moderatörlüğnde; Alaaddin Adworks Reklam Yazarı Onur Kurnaz, Havas WW İstanbul Reklam Yazarı Merve Selamet ve Lemonade Reklam Yazarı Umur Ozan konuşmacı olacak. Etkinlikte ayrıca medya, girişimcilik ve e-ticaret sektöründen de profesyonel isimler yer alacak.

Slogan olarak “Bir hedef yaratın, bir iş değil.” cümlesini kullanan AdMark’15, öğrencilerin sektör hakkındaki düşüncelerine yepyeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor. Her oturum sonunda katılım belgesi verilecek olan etkinlik başta YTÜ öğrencileri olmak üzere, tüm üniversite öğrencilerine açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

admark15 program

AdMark’15 hakkında detaylı bilgi için Facebook etkinlik sayfasını ve Yıldız İşletme Kulübü web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Altın Örümcek Web Ödülleri 2015 Mixx Awards Türkiye 2014 Ödülleri Sahiplerini Buldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.