Adidas’tan Snapchat’te Tasarım Yarışması

Adidas’tan Snapchat’te Tasarım Yarışması

Adidas, Snapchat’te düzenlediği tasarım yarışması ile sosyal medya kullanıcılarını kendi spor ayakkabı ve kıyafetlerini tasarlamaya davet ediyor.

Adidas’ın Snapchat’teki takipçileri bugünlerde keyifli bir rekabet içerisinde. Adidas Neo serisi ürünleri Snapchat üzerinden tasarlayan kendi tarzlarını ayakkabı ve kıyafetlere yansıtma imkanı elde ediyor.

Adidas İngiltere’nin düzenlediği #MYNEOLABEL isimli yarışma kapsamında kullanıcılar, her hafta belirlenen bir Adidas Neo serisi ayakkabı ya da giysiye emoji kullanmadan, sadece Snapchat’in doodle özelliği ile tasarım yapıyor. Yarışmaya katılmak için ise markanın Hikayeler kısmında paylaştığı ürünün ekran görüntüsünü almak ve tasarımı yaparak Adidas Neo’ya göndermek yeterli.

iris Worldwide imzalı yarışma 20 Ekim tarihine kadar devam edecek. Yarışma sonunda en beğenilen tasarımın sahibi 4 kullanıcı Adidas’ın Almanya’da bulunan genel merkezine davet edilecek ve markanın tasarımcıları ile tanışacak. Ayrıca Adidas, kazanan tasarım ürünleri yarışmacılara göndererek kendi tasarımlarını giyme imkanı sunacak.

 
Adidas İngiltere’nin Snapchat üzerinden düzenlediği #MYNEOLABEL tasarım yarışması ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clockwork & Bobiler İşbirliğiyle McDonald’s’a Yaratıcı Mecra Projesi Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak’tan EURO 2016’ya Özel Yarışma →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.