Adidas Kendine Ait Mobil Alışveriş Uygulamasını Yayınladı

Adidas Kendine Ait Mobil Alışveriş Uygulamasını Yayınladı

Adidas, satın alma işlemini kolaylaştırırken kullanıcıların farklı içeriklere göz gezdirebileceği mobil alışveriş uygulamasını yayınladı.

Adidas’ın şu zamana kadar kendi özelinde bir alışveriş uygulaması geliştirmemiş olması, akıllı telefon çağında yaşadığımız düşünülürse biraz garip gelebilir. Ancak, bu durum değişiyor. Alman spor giyim markası Adidas, kullanıcıların web tarayıcısı kullanmadan alışveriş yapabileceği kendine ait uygulamasını iOS ve Android kullanıcılarının hizmetine sundu.

Adidas, uygulamanın her tüketici için yaptıkları spora göre deneyimler yaşamasını sağlayan bir uygulama geliştirdiklerini söylüyor. Adidas uygulaması, Apple Pay ve Android Pay seçenekleriyle kullanıcıların satın alma işlemlerini kolayca tamamlamasını sağlıyor. Fakat, uygulama yalnızca ürün satışı için tasarlanmamış. Kullanıcılar uygulama ile blog paylaşımları, videolar ve Adidas’ın sponsor olduğu James Harden, Lionel Messi ve Paul Pogba gibi atletlerin trend güncellemelerini alabilecek.

Adidas dijital marka satış yöneticisi Joseph Godsey, şirketin şimdiye kadar mobil uygulama yayınlamamasının sebebinin daha fazla iyileştirilmiş bir web deneyimine odaklanmayı seçtiklerinden kaynaklandığını belirtiyor. Uygulama, Adidas’ın bu yıl başında yayınladığı All-Day interaktif sağlık ve fitness uygulamasıyla da bağlantılı hale getirilecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dedeman Hotels & Resort International Web Sitesi Yenilendi! Arabistanlı Baba Kızına Otomobil Kullanmayı Coca-Cola İle Öğretiyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.