ADhere Reklamcılık Günleri: “Reklamda İşler Karıştı”

ADhere Reklamcılık Günleri: “Reklamda İşler Karıştı”

Reklamcılık alanındaki en önemli isimleri bir araya getirecek olan ADhere, bu yıl 12-13 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü öğrencilere reklam dünyasında merak ettiği sorulara cevap bulma fırsatını sunan ADhere Reklamcılık Günleri’nin 9.sunu düzenliyor.

Türkiye’nin en köklü ve en büyük kariyer kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen ADhere Reklamcılık Günleri, bu yıl “İşler Karıştı” temasıyla dijital ile gelenekseli ve reklam dünyasındaki diğer sıcak gelişmeleri ele alacak.

12 Aralık Cumartesi günü Reklamarkası programını hazırlayıp sunan Ender Merter’in açılış konuşmasıyla başlayacak olan etkinlikte; Jingle Jackson’ın kurucusu Emre Irmak ve C-Section Kreatif Direktörü Enis Orhun ile reklamda jingle’ın etkisi, Google İrlanda Stratejik Ortaklıklar Yöneticisi Cemal Büyükgökçesu ile mobil reklamcılığın artan önemi, Vodafone Türkiye Pazarlama Müdürü Fatih Uysal ve Y&R Team Red Kreatif Direktörü Ayşe Aydın ile  Cannes Lions’da aldığı ödülle ilgileri üzerine çeken Vodafone Kırmızı Işık kampanyasının detayları konuşulacak.

13 Aralık Pazar günü ise son dönemde reklamın önemli bir yüzleri arasında yer alan Tolga Çevik ve ajansı TBWA’in yanı sıra; Arda Erdik, Kurtcebe Turgul gibi başarılı kreatif direktörlerin ağırlanmasıyla devam eden oturum programının ardından workshop ve case çalışmaları ile sürecek.

Bu yıl Vodafone ve ETİ’nin sponsorluğunda gerçekleşecek ADhere Reklamcılık Günleri, üniversite öğrencileri ile reklamcılık sektörünü bir araya getirirken; marka hikayelerini keşfetme imkanı sağlıyor, workshop ve case’ler ile yaratıcı üretimi teşvik ediyor.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için Boğaziçi Üniversitesi ADhere Reklamcılık Günleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Awwwards Konferansı 2016 WWW Zirvesi 2015 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.