3B Tasarımı Havada Çizim Yapmak Kadar Basitleştiren Cihaz

3B Tasarımı Havada Çizim Yapmak Kadar Basitleştiren Cihaz

Yeehaw Wand, 3B baskı için hazırlanmak istenen objeleri, özel bir tasarım ya da programlama yeteneğine gerek kalmadan çizmeyi sağlıyor.

Yeehaw Wand, 3 boyutlu baskı için hazırlanan 3 boyutlu tasarım sürecini hızlandıran ve basitleştiren, akıllı telefon veya tabletle kullanılabilen, ilk bakışta kaşığı andıran bir cihaz.

Cihaz, kullanıcının gerçek dünyadaki gördükleriyle objeleri üst üste getirebiliyor. Örneğin, 3B yazıcıyla hazırlanan bir kolye tasarlamak için, kendinizi bir model olarak kullanabiliyorsunuz.

Adeta havada yapılan çizimler istenilen yönden tutup çekilerek büyütülüp küçültülebiliyor, eğilip bükülebiliyor. Bu sayede, istenilen figür yaratılıyor. Yazılım, eline Yeehaw Wand’ı alıp aklındaki çizimi yansıtmak isteyen herkes için rahat bir kullanım sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tek Tekerlekli Motosiklet: RYNO Sennheiser Transparan Kulaklığı HD 820’yi CES 2018’de Tanıttı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.