3. Bumerang Ödülleri Sahiplerini Buldu

3. Bumerang Ödülleri Sahiplerini Buldu

iGaranti ana sponsorluğunda 5 Aralık Perşembe gecesi Babylon’da düzenlenen ödül töreni ile Bumerang Ödülleri sahiplerini buldu.

1.700’ün üzerinde başvuru alan ve 45 bini aşkın SMS’in gönderildiği yarışma, alanında uzman 24 jüri üyesinin ilk 10’a kalan blogları tek tek değerlendirmesiyle finale ulaştı.

Ödül töreninde açılış konuşmasını yaparak, jüri üyelerine, bloggerlara, basın mensuplarına ve konuklara hoşgeldiniz diyen Hürriyet İçerik ve Topluluk Servislerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Erhan Acar, blogların ve bloggerların hayatımızdaki yerini vurgulayarak, Bumerang  Ödülleri için katılım sayısının her sene giderek arttığını 3’üncüsünü düzenledikleri ödüllerde bu sene 1.700’ü aşkın blogun değerlendirildiğini belirtti. Jüri üyelerine vermiş oldukları destek için teşekkür eden Acar, Hürriyet İnternet Grubu olarak bloggerlara destek vereceklerini ve Bumerang, Boomads olarak yatırımlarına devam edeceklerini belirtti.

Blogların ödüllendirildiği gecede Singer, Sony Music, So Chic, Çırağan Place Kempinski, Usla ve Doğan Kitap da sürpriz hediyeleriyle bloggerların yanında oldu.

En Tarz Blog, En Çalışkan Blog, iGaranti En Sosyal Blog, En Bilge Forum, En İyi Yerel Site, En Uzman Blog  ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere toplam 7 kategoride ödüllerin verildiği geceye yoğun katılım gerçekleşti.

bumerang ödül töreni 2013

3’üncü Bumerang Ödülleri’nin kazanan isimleri :

  • En Tarz Blog  kategorisinin birincisi www.kafkaokur.com ödülünü Hürriyet Sosyal Medya Editörü Şermin Terzi’den aldı.
  • En Çalışkan Blog kategorisinde kategori birincisi  www.bencetatil.com  ödülünü Hürriyet Web Koordinatörü Bülent Mumay’dan aldı.
  • En Bilge Forum kategorisinde kategori birincisi  www.maxigame.org/forum ödülünü Hürriyet Reklam Direktörü Gönül Birkiye ‘den aldı.
  • En İyi Yerel Site kategorisinde kategori birincisi www.29saat.com ödülünü Hürriyet Gazetesi Yayın Direktörü Fikret Ercan’dan aldı.
  • iGaranti En Sosyal Blog kategorisinde birincisi  www.aristolog.com  ödülünü Garanti Direkt Bankacılık Yöneticisi Işık İlhan’dan aldı.
  • En Uzman Blog kategorisinde kategori birincisi www.sirtcantalilar.comödülünü Hürriyet Dijital Pazarlama Çözümleri Koordinatörü Haymi Behar’dan aldı.
  • Jüri Özel Ödülü kategorisinde www.dijitalcanavar.com ödülünü Hürriyet İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Dalman’dan aldı.

Türkiye’nin en iyi bloglarının seçildiği gecede bloggerlar Amariszi ve Bedük konserleriyle eğlenceli bir gece yaşadılar.

Detaylar için tıklayın: Bumhaber

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Imagine Cup 2014 Sosyal Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.