Woohoo Digital Horizon Interactive Awards’dan Ödüllerle Döndü

Ajans Haberleri, Haberler 12 Nis 2016
Woohoo Digital Horizon Interactive Awards’dan Ödüllerle Döndü

Woohoo Digital Horizon Interactive Awards 2015’te, yenilenen Popeyes kurumsal web sitesi ve Fırat Plastik kurumsal web sitesi ile 2 ödüle layık görüldü.

Türkiye’deki faaliyetlerine 2007 yılında ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş. bünyesine katılmasıyla başlayan Popeyes ve 1972 yılında plastik inşaat malzemeleri alanında üretim yapmak üzere kurulan ve sektörün ihracat liderleri olan Fırat Plastik, Woohoo Digital tarafından yenilenen web siteleriyle Horizon Interactive Awards 2015’te ödüle layık görüldü.

Restaurant / Food Industry kategorisinde yarışan Popeyes Türkiye kurumsal web sitesi ve Corporate & B2B kategorisinde yarışan Fırat Plastik kurumsal web sitesi; tasarım, kullanılabilirlik, kullanıcı deneyimi, mobil deneyim ve altyapı detayında değerlendirildi.

2008 yılından bu yana ulusal ve uluslararası markalara, ihtiyaca özel dijital çözüm üreten Woohoo Digital ekibi ile tanışmak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Horizon Interactive Awards’dan Wag The Dog’a 7 Ödül! Gedik Forex’in Online Reklam Ajansı Sempeak Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.