WhaleDevops’un Özgün Tasarımları İle SMART-B Websitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 30 May 2022
WhaleDevops’un Özgün Tasarımları İle SMART-B Websitesi Yayında!

Beylikdüzü Belediyesi tarafından hayata geçirilen, genç girişimciler, öğrenciler ve yenilikçi fikir edinmek isteyenlerin buluştuğu SMART-B, geleceğin yıldızlarına WhaleDevops katkısıyla sunuldu.

Network ve proje desteklerinin yanı sıra projelerin geliştirilebileceği ofis ortamları, yüksek hızlı internete sahip bilgisayar atölyesi ve mentorluk alma imkanları ile maksimum faydayı hedefleyen projenin web sitesinde, SMART-B’ye ait en güncel haberler ve etkinliklere ulaşılabiliyor. Ayrıca adayların en hızlı şekilde proje başvuru programına ulaşmasına imkan tanıyan başvuru alanı ile işlemleri gerçekleştirmek sadece birkaç dakika alıyor.

2022 tasarım trendlerini ve fonksiyonelliği gözeterek çalışmalarını sürdüren WhaleDevops, özgün tasarım ve uyumluluğu bir arada sunarak kullanıcılara memnun deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

SMART-B web sitesini buradan inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ddip digital/design/integrated/paris tarafından hazırlanan Realkom Tanıtım Filmi yayında! Doğadan Aldığını Geri Veren Karbon Salınımsız Web Sitesi: Deridesen →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.