Flatart Agency’den Başarı Hikayesi : E- Ticarette Doğru SEO Çalışmaları İle 1 Yılda %429 Organik Trafik Artışı!

Ajans Haberleri, Haberler 31 May 2022
Flatart Agency’den Başarı Hikayesi : E- Ticarette Doğru SEO Çalışmaları İle 1 Yılda %429 Organik Trafik Artışı!

Hizmete başladığı günden bugüne Ankara kahve sektörüne ilkleri yaşatan MOCACO COFFEE, bugün online kahve sipariş hizmetiyle ürün ve servis kalitesini Türkiye geneline sunmaktadır.

Türkiye’nin online kahve sipariş noktası Mocaco Coffee, dijital pazarlama ajansı Flatart Agency ile yaptığı iş ortaklığı sonucunda doğru SEO çalışmalarıyla 1 yıllık periyotta %429 oranında organik trafik artışı yaşadı.

Hedef kitlenin arama ve satın alma alışkanlıklarına uygun olarak geliştiren içerik stratejileri, On-Page SEO optimizasyonları, web sayfasındaki teknik iyileştirmeler neticesinde organik tıklama oranında 7 kat artış, e-ticaret dönüşüm oranında geçen yıla göre %171,43 oranında organik gelir artışı elde edildi.

flatart-agency-mocaco-coffee-user-artisi

tıklanma-artisi-mocaco-coffee-flatart

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ddip digital/design/integrated/paris Ekibi Ağva Tatili İle Tazelendi! Anadolu Grubu’nun 4 Yıldızı Artık Ahtapot Sosyal Medya’da! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.