Webtures’tan Mobil SEO Uygulaması: Webtures Platinum

Ajans Haberleri, Haberler 12 Oca 2017
Webtures’tan Mobil SEO Uygulaması: Webtures Platinum

Türkiye’de SEO alanında 7 yıldır hizmet veren Webtures, AppStore uygulaması ile hizmetlerini genişletti.

Webtures Platinum adını taşıyan uygulama ile kullanıcılara cep telefonundan da ulaşmayı amaçlıyor. Bu uygulama sayesinde gün içinde SEO hizmetlerine telefonunuzdan erişebilir, SEO ile ilgili haberleri daha kolay öğrenebilir ve birçok bildirimi telefonunuzda görebilirsiniz.

Nasıl Bir Uygulama?

  • Bildirim Sistemi

Bildirim Sistemi sayesinde güncel haberleri öğrenebiliyor, yenilikler ve önemli bilgilerden haberdar olmuş oluyorsunuz.  Bu sayede bilgisayarınız bulunmasa da telefonunuzla sektöre ayak uydurabiliyorsunuz.

    mobil-seo-uygulamasi-webtures-platinum

  • Kitaplar

Bu bölümde, Webtures kurucusu Kaan Gülten’in yazmış olduğu Sorularla SEO ve Uzmanından SEO kitapları yer almakta. Ayrıca uygulamaya tekrar girdiğinizde kaldığınız yerden devam edebilme özelliği de mevcut.

  • SEO Araçları

Bu sayfada, web sitesi hizmeti gibi faydalanabileceğiniz sıra bulucu, link uyumu, tag density ve site analizi gibi birçok hizmetten faydalanabilmeniz sağlanmış.

  • Fatura Ödeme ve Çalışılan Kelime Takibi

Müşterilerin de faturalarını ödeyebilmeleri, toplantı talebinde bulunabilmeleri ve çalışılmış olduğu kelimelerin durumunu görebilmelerinin sağlanması da uygulamanın oldukça önemli bir hizmeti olarak karşımıza çıkıyor.

seo-uygulamasi-webtures-platinum

  • Webtures Mobile

Bu sekmede kullanıcılar, Webtures’ın SEO ajansları arasında gerçekleştirdiği ilklerden biri olan Webtures Mobile aracının nerelerde olduğuyla ilgili bilgi sahibi de olabilir, kendini adeta bir dedektif gibi hissederek aracın istihbaratını sağlayabilirler.

Günlük sırlama sorgulama hatırlatıcısı ile web sitenizin düzenli takibini yapmanız ve durumunu takip etmeniz sağlanmaktadır. Ayrıcalıklar kısmından da ajans hakkında tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Özellikle müşteriler için oldukça önemli gibi gözüküyor.

İlk olarak App Store’da karşımıza çıkan uygulama, gelecekte Android’e de göz kırpıyor. Uygulamayı AppStore üzerinden indirerek, direkt kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dekatlon Buzz, Altavia Tarafından Satın Alındı! Facebook Videolarında “Ara Reklam” Dönemi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.