Webtures’a 3 Yeni Müşteri

Ajans Haberleri, Haberler 14 Haz 2017
Webtures’a 3 Yeni Müşteri

Arama motoru optimizasyonu, arama motoru reklamları ve sosyal medya alanlarında hizmet veren dijital pazarlama ajansı Webtures, referansları arasına 3 yeni marka daha ekledi.

Türkiye’nin en büyük fiziksel kitap mağazası olan BKM kitabevi

“Vakit nakittir” deyişinden hareketle müşterilerinin fiziksel alışverişi için mağazalarına erişim konusundaki zaman kaybını önlemek, %100 güvenilir bir alışveriş ortamı yaratmak ve müşterileri için en uygun fiyatları sunmak isteyen BKM, Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları için Webtures ile anlaşmaya vardı.

bkm-webtures

BKM, kitabevi sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, kendine özgü müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla yayıncı ile okuyucu arasında köprü olmayı sürdüren ve bundan mutluluk duyan bir kitabevi markasıdır. BKM halihazırda 3.250 metrekarelik mağazasıyla 230.000 den fazla çeşit, 1.000.000 dan fazla kitap stoğuyla Türkiye’nin en büyük fiziksel kitap mağazası olma ayrıcalığını sürdürmekte ve kitapseverlerin hoşça vakit geçirmelerini sağlayacak kafeterya ve restoran alanlarıyla müşteri memnuniyetini temel alan hizmetlerini sürdürmektedir. BKM, ülkemizde çeyrek asır önce başlayan yolculuğu sonrası “web üzerinden en iyi kitap satışı deneyimi sunmak” adına, arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak için, SEO çalışmaları için Webtures ile işbirliği içerisine girdi.

Türkiye’nin istikrarla gelişen Göz Sağlığı Merkezi Veni Vidi Göz Grubu

Sağlık sektörünün ekonomiye katkısının gittikçe arttığı günümüzde yenilikçi teknolojileri ile hastalarına en etkili çözümleri bulmayı amaçlayan; gelişimini ve büyümesini kararlılıkla sürdüren Veni Vidi Göz Grubu dijital dünyadaki bilinirliğini artırarak gücüne güç katmak için SEO çalışmalarını Webtures’a emanet etti.

veni-vidi-webtures

Türkiye’nin en büyük 2000 şirketinden %70‘ine hizmet veren FIT Solutions

Kurulduğu 1999 yılından beri dünya trendlerini takip ederek Türkiye’de e-Dönüşüm öncülüğünü üstlenen ve inovatif teknoloji çözümleri ve her geçen gün büyüyen AR-GE ekibiyle dijital dünyanın en yenilikçi yazılım firmasıdır. 2013 yılında %300, 2014 yılında ise %60 büyüme göstererek, Türkiye’nin büyük, orta ve küçük işletmeler için uçtan uca e-Dönüşüm çözümlerini sunarak, binlerce Kobi ile birlikte çalışmaktadır. Bu süreçte FIT Solutions, arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak adına SEO çalışmaları için Webtures ile anlaştı.

fit-webtures

SEO ve dijital pazarlama konusunda öncü ajans olan Webtures, Türkiye’nin önemli markaları ile oldukça başarılı kampanyalar üretiyor. Ajansın çalıştığı markalar arasında; Ekol, Teknosa, BRC, Tefal, Drd ve Kiğılı bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← BAL'a Yeni Yol Arkadaşı: Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi Gri Creative’e Teknolojik Müşteri! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.