Vestel Kariyer, Sosyal Medyada Gri Creative ile İlerleyecek!

Ajans Haberleri, Haberler 13 Kas 2017
Vestel Kariyer, Sosyal Medyada Gri Creative ile İlerleyecek!

Yerli üretimin gururuyla sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan Vestel’in işveren markasının sosyal medya iletişimi Gri Creative’e emanet!

Markalar ve insanlar arasındaki etkileşimi tasarlayan bütünleşik hizmet ajansı Gri Creative, dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan Vestel’in işveren markası için yapılan sosyal medya konkurunu kazandı.

Yaklaşık 16.000 kişiye istihdam sunmanın yanı sıra gelişime açık ve inovasyon odaklı insan kaynakları stratejisi sürdüren Vestel’in işveren markasının sosyal medya iletişimini Gri Creative üstlendi.

Aralarında Exper, TÜYAP Fuarcılık, Bahçıvan Peynir, Koçfinans ve Sepaş Enerji’nin de bulunduğu Türkiye’nin önde gelen markalarına sosyal medya iletişimi alanlarında hizmet veren Gri Creative, müşteri portföyünü geliştirmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Apple En Fazla Kullanılan Emojiyi Açıkladı Facebook’un Etkinliklere Özel Uygulaması Güncellendi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.