Sepaş Enerji, Gri Creative’i Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 14 Ara 2016
Sepaş Enerji, Gri Creative’i Seçti

Türkiye’nin önde gelen elektrik perakende satış şirketlerinden Sepaş Enerji, dijital iletişim ve sosyal medya iletişimi işlerini Gri Creative ile yürütecek.

“Yaratıcı Fikirler, Bütünleşik Çözümler” mottosuyla müşterilerine bütünleşik iletişim çözümleri hizmeti sunan Gri Creative, müşteri portföyüne Sepaş Enerji’yi de ekledi. Sepaş Enerji’nin yeni kurumsal web sitesi için çalışmalara başlayan Gri Creative aynı zamanda markanın sosyal medya iletişiminden sorumlu olacak.

Aralarında Koçfinans, Erdemir Grubu, Katılım Emeklilik, Denizbank, BİMSA, Fibaemeklilik, Migros, Hilton Otelleri, Tüyap Fuarcılık, İş Girişim, Divan Pastaneleri, TEB Faktoring’in de bulunduğu Türkiye’nin önde gelen markalarına marka iletişimi, dijital iletişim ve sosyal medya iletişimi alanlarında hizmet veren Gri Creative müşteri portföyünü geliştirmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sıradışı Digital 8. Yılını Yeni Kurumsal Kimliği İle Karşıladı Facebook’ta 360 Derece Canlı Yayın Dönemi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.