Van AVM Instagram Kampanyası: #BenimGözümdenVan

Van AVM Instagram Kampanyası: #BenimGözümdenVan

Van’ın ilk ve tek alışveriş merkezi Van AVM için düzenlenen kampanya büyük bir başarıya imza attı.

FlatArt tarafından gerçekleştirilen “Benim Gözümden Van” kampanyasına yaklaşık bin kullanıcı Van’a ait fotoğrafları ile katıldı. Ayrıca, birçok takipçinin birden fazla fotoğrafla kampanyaya katılması ile Instagram hesapları, Van’a ait en güzel fotoğraflarla renklendi.

Sosyal medya kampanyasının sürdüğü 15 gün boyunca, #BenimGözümdenVan hashtag’i altında Van’a ait yüzlerce fotoğraf paylaşıldı. Kullanıcılar tarafından büyük ilgi gösterilen fotoğraf yarışmasında, toplamda 5 kişi ödül kazandı. Yarışmada birinci olan kullanıcı iPhone 6S’in de sahibi oldu.

Kampanya sonunda Van AVM Instagram’da 900 yeni takipçi kazandı ve yarışmaya #BenimGözümdenVan hashtag’i ile 932 kullanıcı katıldı. Hashtag altında 956 yeni fotoğraf paylaşıldı. Facebook için hazırlanan kolajlar ve tasarımlarla desteklenen yarışma, 1-15 Mart tarihleri arasında 544.395 erişim sayısına ulaştı. Facebook sayfası takipçi sayısı ise 983 arttı.

“Benim Gözümden Van” kampanyasında profesyonel ve amatör fotoğrafçılar tarafından çekilmiş paylaşımlardan bazıları:

van-avm-instagram-kampanya

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← AXE İle Tek Şarkılık Flört: One Song Stand Volkswagen’in Mobil Uygulaması “Volkswagenim” Yayında →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.